Vessy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vessy

Посетете и сайта на Веси - http://vesela-the-star.dir.bg :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?

Go down 
+7
pupinkata
angi
aalias
jorjfenka
PetZ
Reni
StormBreaker
11 posters

Нека определим кой елемент е преобладаващ във форума:
Огън (Овен, Лъв, Стрелец)
Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_lcap33%Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_rcap
 33% [ 5 ]
Земя (Телец, Дева, Козирог)
Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_lcap27%Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Въздух (Близнаци, Везни, Водолей)
Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_lcap20%Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Вода (Рак, Скорпион, Риби)
Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_lcap20%Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Общо гласове : 15
 

АвторСъобщение
StormBreaker
Traffic^Night
StormBreaker


Брой мнения : 42
Age : 34
Registration date : 13.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 10:29 pm

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Mainpr9
Исках да пусна анкета, в която да си проличи коя зодия най-много преобладава във форума, обаче има само 10 възможности, а зодийте са 12. Така, че ще се задоволим с тази.
Ето и малко информация за всеки елемент:


Огън: Огнените хора са спонтанни, бързи, приливат от енергия. Те могат да изглеждат самовглабени или твърде обективни. Притежават висок дух, самоуважение, ентусиазъм, непреодолимо желание за себеизява, както и огромен стремеж към свобода.

Земя: Земните знаци са известни с твърдоглавието си, основано върху опита и наблюдението на действителността. Те не се увличат обикновено по бляскавите и повърхностни неща, предпочитат реалното пред имагинерното, теорията пред интуитивните полети на въображението. Искат реални резултати, проевяват търпение и самодисциплина, за да ги постигнат. Имат вродено разбиране за света и неговото многообразие, проявяват жилавост и издръжливост при постигане на целите си. Притежават и безгранично търпение, което ги прави упорити.

Въздух: Въздушните знаци отдават особено значение на теориите и концепциите и намират подходящ начин за словестна изява, като често прибягват до абстрактни съждения. Те запазват своята безприострастност и не смятат за необходимо и полезно да се намесват в силните емоции на другите хора или техните проблеми. Те предпочитат да се движат над всичко това като въздух!

Вода: Интуитивни, с въображение и богата душевност, те са изцяло отдадени на сетивното. Водните знаци са дълбого емоционални и преливат от състрадание към другите, но понякога и от съжеление. Много добре познават тайните на своята интуиция, независимо, че могат да изглеждат чудаци в очите на околните. Те просто знаят. Те са мистици и мечтатели, хора, които са във връзка с по-дълбоките измерения на живота. Задълбочени са, донякъде тайнствени и носени от полета на духа.


Сега сте вие!
Върнете се в началото Go down
Reni
Admin
Reni


Брой мнения : 210
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 04.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 9:04 am

Аз съм Дева, въпреки че всички, когато разберат, че съм родена на 23 септември, твърдят, че съм Везни... Казвали са ми, че в годината, в която съм родена, Девата и Везните са се сменили в 12 часа наобяд, а аз съм родена в 9 сутринта... Rolling Eyes

Земя: Земните знаци са известни с твърдоглавието си, основано върху опита и наблюдението на действителността. Те не се увличат обикновено по бляскавите и повърхностни неща, предпочитат реалното пред имагинерното, теорията пред интуитивните полети на въображението. Искат реални резултати, проевяват търпение и самодисциплина, за да ги постигнат. Имат вродено разбиране за света и неговото многообразие, проявяват жилавост и издръжливост при постигане на целите си. Притежават и безгранично търпение, което ги прави упорити.

Напълно вярно Very Happy

ПП. Storm, вече има 12 възможности Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/rennity
PetZ
DeViL`s BaBy
PetZ


Брой мнения : 138
Registration date : 11.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 9:13 am

аз съм Везни Razz [тъпъ зодия] Sad Въздух: Въздушните знаци отдават особено значение на теориите и концепциите и намират подходящ начин за словестна изява, като често прибягват до абстрактни съждения. Те запазват своята безприострастност и не смятат за необходимо и полезно да се намесват в силните емоции на другите хора или техните проблеми. Те предпочитат да се движат над всичко това като въздух! [има и верни неща] особедно тфа Laughing Те предпочитат да се движат над всичко това като въздух! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
jorjfenka

jorjfenka


Брой мнения : 117
Age : 34
Registration date : 24.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 11:48 am

Аз съм лъвче.
Върнете се в началото Go down
http://www.jorj.dir.bg
aalias
Денка Фенка на Кременка
aalias


Брой мнения : 66
Age : 36
Localisation : sofia
Registration date : 13.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 8:14 pm

jorjfenka написа:
Аз съм лъвче.

И аз също Very Happy

(хаха Рени много сме горещи нали хахаха) lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.kremena-music.com
angi

angi


Брой мнения : 91
Age : 31
Registration date : 12.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:14 pm

скорпион съм аз Smile
Върнете се в началото Go down
jorjfenka

jorjfenka


Брой мнения : 117
Age : 34
Registration date : 24.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:30 pm

Рени, аз защо нямам зодия отдолу?
Върнете се в началото Go down
http://www.jorj.dir.bg
Reni
Admin
Reni


Брой мнения : 210
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 04.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 9:07 am

jorjfenka написа:
Рени, аз защо нямам зодия отдолу?
Защото не си написала рождената си дата в профила Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/rennity
pupinkata

pupinkata


Брой мнения : 29
Registration date : 16.08.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 8:11 pm

Аз пък съм Овен - за мен огнените зодии са най-хубави Smile

дори ми направиха преди време личен хороскоп... и засега всичко е повече от вярно (разбира се звездите в деня на раждането са от огромно значение)
И много се радвам че съм самостоятелна още от малка. упорита и понякога доста луда (това помага)

и така... tongue Laughing Razz rabbit
Върнете се в началото Go down
Nadetoooo_loves_Grupata

Nadetoooo_loves_Grupata


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 20.08.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 11:36 pm

Аз съм Стрелец!Като гледам, има много представители на огнените зодии тук!
Иначе голяма част от нещата, които са написани за огнените хора, важат и за мен!
Върнете се в началото Go down
http://www.grupatafans.17.forumer.com
dargo
Le Modelliste
dargo


Брой мнения : 77
Age : 35
Registration date : 21.08.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 9:06 pm

Близнаци... Ама без втория Razz Въздухар и то голям - завеян мечтател, ту ме има, ту ме нема... Правилно казали англичаните, взаимствали от българската поговорка: Wind blows him on white horse bounce
Върнете се в началото Go down
http://scaletram.dir.bg
lorrra

lorrra


Брой мнения : 23
Age : 33
Localisation : София
Registration date : 26.07.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 1:03 pm

Риби Laughing
Цитат :
Интуитивни, с въображение и богата душевност, те са изцяло отдадени на сетивното. Водните знаци са дълбого емоционални и преливат от състрадание към другите

Мед ми капе от сърцето като чета това Laughing
Върнете се в началото Go down
joanofarc

joanofarc


Брой мнения : 15
Age : 37
Registration date : 04.11.2007

Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Аз също съм Везни   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 10:01 am

Хубава зодия,харесвам си я,но ми казват че не отговарям на нея.....а съм по скоро овен или скорпион.......и наистина е така.......но факт е че съм везни по отношение на датата ми на раждане......много е трудно когато се колебаеш какво решение да вземеш в даден момент....иначе си е стабилна зодия...една от най-добричките зодий Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?   Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Всяка зодия има свой елемент, кой е вашият?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vessy :: Разни :: Обща дискусия-
Идете на: