Vessy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vessy

Посетете и сайта на Веси - http://vesela-the-star.dir.bg :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .:Стой до мен:.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
PetZ
DeViL`s BaBy
PetZ


Брой мнения : 138
Registration date : 11.07.2007

.:Стой до мен:. Empty
ПисанеЗаглавие: .:Стой до мен:.   .:Стой до мен:. Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 2:02 pm

.:Стой до мен:. 688 След 15 години брак, Бил и Джуди Милър са все още заедно и все още са толкова влюбени, както някога в гимназията. Но семейният им живот не е лесен и спокоен. Трите им деца имат грижата да го разнообразяват с ожулени колене, слаби оценки, спорове с гаджета и още много, изборът е голям.

Лорън, голямата им дъщеря, навлиза в пубертета и отдавна е свалила родителите си от пиедестала. Браян наскоро е “открил” момичетата и хормоните не му дават мира. Единствената, която се вслушва в родителски съвети, е Тина, най-малката... но само да не я карат да се облича, защото личното й хоби е да търчи из къщи гола. Като че ли това не е достатъчно, но Джуди трябва да се грижи и за безотговорната си сестра Линда и все още чака Бил да порасне.

Любовта може да е “прекрасно чувство”, но бракът... това е друга история.

В ролята на Бил зрителите на GTV ще се радват на Марк Ади, станал известен с участието си в британския култов филм “ Време за мъже”. В сериала участва и Джоел Мъри, когото българските зрители знаят като Пит от “Дарма и Грег”. Британският актьор Марк Ади е роден през 1963 г., в Йорк. Известен в Англия с комедийния си талант, той получава световно признание с филма „Време за мъже”, който излиза на екрана през 1997г. Ади изпълнява ролята на обикновен работник, чийто проблеми с теглото и ниското самочувствие са причина за семейни проблеми, но те не го възпират да участва в мъжки стриптийз.

Преди тази си роля Ади партнира на Роуан Аткинсън (Мистър Бийн) в полицейския комедиен сериал „Тънка синя линия” и на Найджъл Хейвърс в телевизионния филм „Сърдечен хирург”.

Първото значително участие на Марк Ади в холивудски филм е в “Джак Фрост”, заедно с Майкъл Кийтън, през 1998-ма година. Следват няколко по-малки продукции преди Стивън Спийлбъг да го покани за участие във „Вива Лас Вегас”. През 2001г., Ади получава поддържащата роля в „Обратно на Земята” с Крис Рок и в "Като Рицарите " с Хийт Леджър. Година по-късно той партнира на Гай Пиърс в „Машина на времето”. Марк получава главната роля в комедийния сериал „Стой до мен”. Сериалът е приет изключително добре от американската публика и четири години се излъчва в праймтайма.
През 2003 г. Ади отново се събира с колегите си от "Като Рицарите", за да заснемат филма „Орденът”. Освен талантлив кино- и телевизонен актьор, Марк е много търсен театрален актьор, работил за режисьори като Тони Харисън и Ричард Айр.
Върнете се в началото Go down
replica watches




Брой мнения : 3
Registration date : 20.10.2010

.:Стой до мен:. Empty
ПисанеЗаглавие: replica Louis Vuitton   .:Стой до мен:. Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 10:19 am

You are indeed a talented man.Your post is brimming with literary grace.And it attracts lots of eyes.Click ratio is very high.replica handbags
Върнете се в началото Go down
 
.:Стой до мен:.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vessy :: Свободно време :: Телевизия и кино-
Идете на: