Vessy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vessy

Посетете и сайта на Веси - http://vesela-the-star.dir.bg :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хай клуб

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Reni
Admin
Reni


Брой мнения : 210
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 04.07.2007

Хай клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Хай клуб   Хай клуб Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 4:05 pm

Благодарение на jorjfenka Very Happy
(запазете снимката на компютъра си и ще успеете да прочетете интервюто Very Happy )


Хай клуб Scan0129go1
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/rennity
Reni
Admin
Reni


Брой мнения : 210
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 04.07.2007

Хай клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хай клуб   Хай клуб Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 6:55 pm

Анджи каза, че надписите не могат да се четат, затова ще препиша интервюто.



"Flash in the night" е дебютното парче на Веси, което пусна "светкавици" в ефира на радио "Сити". Въпреки, че 18-годишната певица има доста изпети песни. Познаваме я от "Хит минус едно". А миналата година пловдивчанката беше сред фаворитите на големия финал на "Евровизия". Участвала е в много конкурси у нас и в чужбина, пяла е с известни наши изпълнители. Сега бъдещата абитуриентка прави първите си по-големи крачки като самостоятелен изпълнител. Освен безспорния й талант, амбиция, достойна за зодията й - Овен, зад големия й старт застава и "Селект мюзик медия".

Кажи повече за създаването на т. нар. ти дебютно парче.
- Песента е ремикс на известната шведска група Secret Service и е част от третия й албум. Била е начело на редица класации в Белгия, Германия, Италия, Франция... Музиката и текстът са в оригинален вариант, а аранжиментът е на Светлин Кръстев от "Селект мюзик медия". С него изцяло работя и върху бъдещите си песни. Обхванала ме е вълната на поп-денсзвученето, която се слуша и в клубовете, и в тази посока ще опитам да пробия. Ще направя и балади, които са ми в сърцето.

Предполагам, че от мъничка се занимаваш с музика?
- Бях в детската градина, когато за първи път изпълних, и то главна роля в мюзикъл. Родителите ми забелязаха сценичния ми талант и ме заведоха при Теодора Чернева, учител по пеене, с която още работя. В "Хит минус 1" станах първа за месеца и втора на годишното издание преди две години. Четири месеца бях и водеща на предаването, но заминах в чужбина.

Защо?
- С група "Акага" имахме много участия в Швеция.

Как се озова сред атакуващите "Евровизия"?
- Подготвих солопарче и дует с Пламен Пътов, оказа се, че и двете песни са одобрени, което много ме зарадва. В зала 1 на НДК бях много притеснена - това беше първото ми участие на толкова голяма сцена. Но всичко мина благополучно, за финала се класираха и двете песни. Но не очаквах да стана първа.

Защо?
- Беше ясно, че Марияна Попова ще спечели. Песента й дълго време преди това се въртя в ефира. Участието ми беше най-вече да покажа възможностите си пред публиката като млад изпълнител, който тепърва тръгва да прави хубава музика. Полезно беше, че се запознах с много и различни хора.

Какво видя зад кулисите на "Евровизия"?
- Въпросът е психологически, защото там не знаеш на кого какво му е в главата. Трябваше да мисля за своето представяне. И в цялата тази еуфория не виждах какво става около мен. Темпото беше много забързано и конкурсът мина като миг. Нямаше голям контакт между участниците.

Какво друго владее съзнанието на едно 18-годишни момиче, което като че ли е надраснало възрастта си?
- Така е, защото приятелите ми винаги са били с по 5-10 години по-големи. И все едно съм от друго поколение, а в същото време съм и с тези, които са на моите години. Частна ученичка съм, за да мога да съчетавам ангажиментите си. Живея в София на квартира, прибирам се в Пловдив само за изпитите.

Вероятно си спечелила доверието на родителите си?
- Отдавна са ми дали свобода. От малка ме пускат сама на конкурси в Полша, Армения, в Америка бях с Кичка Бодурова. Рано се отделих от семейното гнездо, което не е типично за майките, които искат неотлъчно да са до дъщерите си.

Едно дете ли си?
- Не, имам сестра с 4 години по-голяма. Тя е другата крайност - военна е и в момента е на мисия в Косово.

Имаш ли приятел?
- Да, от две години сме заедно. Той също се занимава с музика, но работим по различни проекти,

Представи го.
- Предпочитам засега да остане тайна.

Известна личност ли е?
- Да!

Важно ли е с човека до теб да имате общ интерес, за да се разбирате?
- Не, не вярвам, че това е определящ фактор. При мен музиката и любовта са на едно стъпало.

Какъв е днес светът за младите хора - труден, страшен, безгрижен...
- Времената са много странни! Светът толкова бързо се развива и е нормално хората на моята възраст да имат големи стремежи. Но времето минава неусетно и нещата, които очакваш да ти се случат, трябва да започнат да се случват много преди това. С влизането ни в ЕС някаква светлина е озарила младите и се надявам да я съхраним в съзнанието си. Погрешно е да се търси алтернатива в чужбина.

Как попмузиката ще победи попфолка?
- По никакъв начин! Но няма война между двара стила. Радвам се на тези хора, че толкова време се борят. Понякога пускам "Планета" и виждам толкова професионално направени клипове. Много от попизпълнителите не са стигнали и добрия саунд на някои от попфолка. Те са създали затворен кръг, което е полезно за работата им. А при нас всеки прави нещо за себе си, изолиран от останалите. По-скоро войната е между попизпълнителите.

Би ли направила песен с рапър?
- Вече имам 3-4 песни с пловдивски рапъри от група "Респект". Искам да направя и с Румънеца и Енчев, с които вече 2-3 пъти сме пели на една сцена. И запознанството ни беше интересно. Преди 3-4 години бяхме заедно на фестивала "Сарандев" в Добрич, където бяха гост-изпълнители. Както пееха, изведнъж нещо ми стана, качих се на сцената, грабнах микрофона от ръката на Енчев и запях. След това се запознахме, говорихме за проекти, но бях твърде малка и нещата не бяха тръгнали с по-големи стъпки, както сега. Щастлива съм, че се свързаха с мен и ми предложиха договор в компанията им. Работя със страхотен екип!

Годината започва обещаващо за талантливата VESSY, която скоро се присъедини към екипа на музикалния лейбъл "Селект мюзик медия". Предстои й скоро да заснеме и видеото към песента "Flash in the night".
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/rennity
jorjfenka

jorjfenka


Брой мнения : 117
Age : 34
Registration date : 24.07.2007

Хай клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хай клуб   Хай клуб Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 7:23 pm

Не се чете, защото много е смалено, при мен е 2 и нещо мб, а тук 200 кб. Rolling Eyes
Ето още една статия от Хай Клуб:
Хай клуб 5693D
Хай клуб 5694S
Върнете се в началото Go down
http://www.jorj.dir.bg
Reni
Admin
Reni


Брой мнения : 210
Age : 32
Localisation : София
Registration date : 04.07.2007

Хай клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хай клуб   Хай клуб Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 8:57 pm

Мерси! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/rennity
Sponsored content





Хай клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хай клуб   Хай клуб Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хай клуб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vessy :: За Веси :: Интервюта-
Идете на: